Zirve Organizasyon

Organizasyon Hizmetleri

Organizasyon Hizmet Modellerimiz

Profesyonel Uzmanlık Alanlarımız

Profesyonel uzmanlığımız ve zengin tecrübelerimiz sonucu zirvede hizmet güvencesi verdiğimiz hizmet modellerimiz

Açılış Organizasyonu

Show ve animasyonlar gibi pek çok seçeneklerimizle mağaza açılışlarınızda sizlerle beraberiz. Gümbür gümbür ses getirecek açılışlarınızı ekibimizle yapalım.

Devamını İnceleyin

Sünnet Organizasyonu

Son dönem sünnet düğün trendleri; sünnet tahtı ve yeniçeri seremonisi ile çocuğunuzun hayatında bir kere olan bu günü unutulmaz hale getirelim.

Devamını İnceleyin

Düğün Organizasyonu

En mutlu gününüzü eşsiz kılmak için Dünya evine girdiğiniz bu günde sorumluluğu bize bırakın ve bu mutlu gününüzün tadını çıkarın.

Devamını İnceleyin

Kına Gecesi Organizasyonu

Dillere destan kına gecesi organizasyonlarımızla görkemli kına gecelerini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Devamını İnceleyin

Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl organizasyonlarınızı en keyifli ve misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanız için koktely masası, servisler ve ikramlar ile hizmetinizdeyiz.

Devamını İnceleyin

Balon Süsleme

Balondan yazılar ve çeşitli şekiller, fiyonk, nazar boncuğu, papatya vb. gibi balonlardan her türlü dekoru istediğinize göre yapabilmekteyiz.

Devamını İnceleyin

İslami Düğün Organizasyonu

Dini çerçevede düğünler kapsamında; ilahi sanatçısı, tasavvuf ekibi, semazen gösterisi ve sunucu hizmetleri gibi pek çok alternatifle hizmetinizdeyiz.

Devamını İnceleyin

Palyaço Hizmetleri

Firmanız veya ürünlerinizin tanıtımı, çocuk eğlenceleri için kostümlü animatörler, palyaçolar ve pek çok eğlenceli kostüm seçenekleri ile yanınızdayız.

Devamını İnceleyin

Host ve Hostes Hizmetleri

Açılış ve davetlerinizde karşılama, sunum ve servisler için uzman host ve hosteslerimiz ile davetlilerinizi en iyi şekilde ağırlamayı bize bırakın.

Devamını İnceleyin

Catering Hizmeti

Hünerli ekibimiz, damak zevkinize ve etkinliğinize özel lezzetli menülerimizle eşsiz bir ziyafet ve profesyonel servis deneyimi sunuyoruz.

Devamını İnceleyin

Karnaval Yiyecekler

Patlamış mısır arabası, pamuk şekeri arabası, osmanlı macuncusu, osmanlı şerbetcisi gibi pek çok eğlenceli ve otantik öğeyi etkinliklerinize getiriyoruz.

Devamını İnceleyin

Şişme Oyun

Organizasyonlarınızda daha özel ve eğlenceli bir ortam oluşması için şişme oyun parklarını sizler için temin ediyoruz. Siz sadece eğlenmenize bakın.

Devamını İnceleyin

Ekipman Kiralama

İhtiyaç duyabileceğiniz her çeşitten etkinlik ekipmanının sağlanması ve kurulumu için kaliteli ve göz dolduran ekipmanlarımız sizleri beklemektedir.

Devamını İnceleyin

Kurumsal Organizasyon

Şirket organizasyonu, toplantı ve seminer gibi kurumsal organizasyonlarımız firmanızın profesyonel imajına katkı sağlamaktadır.

Devamını İnceleyin

Doğum Günü Organizasyonu

Senede bir gün olan doğum günlerini çok daha özel ve keyifli hale dönüştürmek için profesyonel doğum günü organizasyonlarımız hizmetinizdedir.

Devamını İnceleyin

Sevgililer Günü Organizasyonu

Özel sürprizler, uçan balon, balondan isim figürleri, kostümlü hediye ve isteğe göre çiçek servisi gibi sevgililer gününü en özel kılmak için hizmetlerimiz sizleri bekliyor.

Devamını İnceleyin

Piknik Organizasyonu

Masa, sandalye temini, piknik süslemeleri, şişme oyun parkları, dernek pikniği gibi bir çok organizasyon ve piknik hizmetleri ile Zirve Organizasyon yanınızda.

Devamını İnceleyin

Süsleme Organizasyonu

Zirve Organizasyon olarak özel ile hayallerinizin ötesinde süsleme hizmeti vermekteyiz. Hemen bizden bilgi alabilirsiniz.

Devamını İnceleyin

Dönemsel Organizasyon

Özel günlerinizde süslemeler, masa süsleme, sandalye süsleme, balon süsleme hizmetlerimiz ile sadece renklerinizi seçmeniz bizim için yeterli.

Devamını İnceleyin

Masa Sandalye Kiralama

Kiralık masa sandalyeler ile davetli sayınız ne kadar olursa olsun uygun fiyatlara en önemli ekipmanlarınızı Zirve Organizasyon'dan edinebilirsiniz.

Devamını İnceleyin

En özel anlarınızı profesyonel ellere teslim etmeye hazır mısınız?

Bize Ulaşın
  • Bizimle sosyal medyada bağlantıya geçin: