>
Ana Organizasyon Hizmetlerimiz

Açılış Organizasyonu

Açılış Organizasyonu Galerimiz

Açılış Organizasyonu İçin Kareler
Okul açılış organizasyonu
Okul açılış organizasyonu
Çiçek sepeti açılış organizasyonu
Çiçek sepeti açılış organizasyonu
Market açılış organizasyonu
Market açılış organizasyonu
Restaurant açılış organizasyonu
Restaurant açılış organizasyonu
Dominos Açılış Organizasyonu Giriş Süsleme
Dominos Açılış Organizasyonu Giriş Süsleme
Açılış Organizasyonu Giriş Balon Süsleme
Açılış Organizasyonu Giriş Balon Süsleme
Açılış Organizasyonu Palyaço ve Maskot
Açılış Organizasyonu Palyaço ve Maskot
Açılış Organizasyonu Balon Süslemeleri
Açılış Organizasyonu Balon Süslemeleri
Mağaza ve Restoran Açılış Organizasyonları
Mağaza ve Restoran Açılış Organizasyonları
Açılış Organizasyonu Konfeti Makinası
Açılış Organizasyonu Konfeti Makinası
Açılış Organizasyonu İç Mekan Nazar Boncuğu Balon
Açılış Organizasyonu İç Mekan Nazar Boncuğu Balon
Ticari Hayata Görkemli Bir Başlangıç

Ses Getiren Mağaza ve İşyeri Açılış Organizasyonları

Balon süslemeleri, açılış kokteylleri, palyaçolar, şov ve animasyonlar gibi pek çok hizmetimizle mağaza açılışlarınızda sizlerle beraberiz. Gümbür gümbür ses getirecek açılışlarınız için profesyonel organizasyon şirketleri ile çalışmak dikkat etmeniz gereken en önemli noktadır. Açılış organizasyonlarının unutulmaz ve benzersiz olması, tüm aşamalarının eksiksiz tamamlanması için profesyonel ekibimize güvenin.

Firmamız bünyesinde sayısız açılış organizasyonuna imzamızı atmamızla bu hizmet alanında tecrübe ve uzmanlığımıza güveniyoruz. İstekleriniz doğrultusunda tanıtımınızı kaliteden ödün vermeyerek bir şölene çeviriyoruz. İstanbul açılış organizasyonları söz konusu olduğunda Zirve Organizasyon güvenle çalışabileceğiniz en önemli adres olacaktır.

Açılış Organizasyonu Detayları

Açılış Organizasyonu Fiyatları ve Paketleri

Bütçenize en uygun Açılış Organizasyonu Fiyatları ve dilediğiniz açılış ve karşılama konseptini en doğru şekilde tespit etmek için Açılış Organizasyonu Paketleri seçimi tüm bu süreçteki ilk aşamadır. Tüm bu aşamaların doğru analiz edilmesi için işinin ehli bir organizasyon firması ile çalışmak sorunsuz bir etkinlik ve tam memnuniyet içinde hizmet almanız için göz ardı edilmemesi gereken bir etkendir. Zirve Organizasyon, müşterilerine en doğru hizmetin ve paket kapsamının tespiti için organizasyon başlangıcında ücretsiz danışmanlık sunmaktadır.

Avrupa ve anadolu yakasının tümünde İstanbul Açılış Organizasyonları için fiyatlarımız ve paket içeriklerimiz sabittir.

Açılış Süslemeleri

Süslemeler ve Mekan Hazırlıkları

Balon süslemeleri ile yapılan açılış süslemeleri açılış organizasyonlarında en çok dikkat ve ziyaretçi çeken detaylardandır. Profesyonel ekibimiz tarafından mekanın keşfinin yapılmasının ardından renklerine sizin karar vereceğiniz süsleme çalışmalarına başlanır. Balon kemerler kurulur ve iş yeri uçan balonlarla süslenir. Mekanın giriş, ön cephe kısmı ve yapılan keşif sonucu yapılan değerlendirmeler göz önüne alınarak görselliğin ön planda bulunduğu noktalara zincir balonlar takılır. Mekanın sokak ya da cepheye bakan tarafı ile sokak veya cadde karşısına balon kemer ve zincir balonlarla zengin bir görsellik katılır. Daha sonra papatya balonlar, ahize ve top balonlarla mekan içi süslenir.

Özellikle tavsiye ettiğimiz süsleme türleri; kapı süslemeleri, kemer balon, sokak zincir balon ve papatya balonlardır. Dilerseniz girişte şişme dev palyaço, Açılış Bayrak Süsleme, fly tüp kurulumlarıyla dükkan, mağaza ve işyeri açılışlarınızı festival atmosferine çevirebiliriz.

Açılış Kokteyl Hizmetleri

Kokteyl Masası, İkram ve Sunumlar

Açılış kokteyli organizasyonlarınız süresince misafirlerinize ikramlarda bulunabileceğiniz kokteyl masası kiralama, kurulumu, bistro masa kiralama ve kokteyl süslemeleri gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her türden açılış organizasyon malzemeleri firmamız tarafından sağlanmaktadır. İsteğinize göre servis yapacak personel de hizmetinize verilmektedir. Bu amaçla, garson, host ve hostes kiralama, servis elemanı temini gibi hizmetlerimiz sizlere sunmaktayız.

Açılış Catering Hizmetleri

Kurumsal bir firmanın eksiksiz bir açılış etkinliği için Catering Hizmeti dahil bir organizasyon tercih etmesi pek çok imkanı da beraberinde getirmektedir. Bu sayede, misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayacak, davetlilerinizle daha açılış esnasında iş toplantıları ve iş ortaklıkları gündemi oluşturabileceksiniz.

Catering alanında organizasyon firmaları ve catering firmaları arasındaki en büyük fark servis ve ikramların bir açılış organizasyonu gerekliliklerine hitap edecek pratik ihtiyaçlara cevap vermesidir. Ayrıca bir organizasyon şirketi, catering hizmetini seçilen lezzetlerden ikramların sunumlarına kadar açılışınızdaki süsleme, karşılama, sunum ve şov gibi tüm hizmetlerle ahenk içinde değerlendirecek ve açılışınızın hedef ve karakteristiğine uygun şekilde düzenleyecektir.

Palyaço, Maskot ve Karşılama

Açılışlarınıza renk katacak, müşteirlerinizi mekanınıza çekecek şovlarıyla palyaçolar ve kostümlü maskotlar da açılışlarınızda tüm enerji ve neşeleriyle hizmetinizdedir. Müşterileriniz açılış coşkusunu yaşatacak, eğlendirirken mağazanızı da keşfetmelerinizi sağlayacak uzman palyaço ekibimizi market açılışları ve mağaza açılış organizasyonları için özellikle tavsiye ederiz. Ziyaretçilerinizi giriş noktalarında sıcak karşılamaları için özel personelimiz de açılışlarınıza sağladığımız ekiplerimiz arasındadır. Detaylı bilgi için Palyaço Hizmetleri sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Ses Sistemi ve Müzik Yayını

Zirve Organizasyon ekipman kiralama hizmetlerini mağaza ve dükkan açılışları için eksiksiz olarak sunmaktadır. Ses sisteminin kurulumu için mekanın yapılan keşfindeki izlenimler ışığında en doğru yerler belirlenir ve teçhizatın kurulumuna başlanır. Mekanınızın müşteri kitlesi göz önüne alınarak bir müzik listesi oluşturulur. Ayrıca sunum ve şovlar için mikrofon sistemi ile özel müzikler de ayarlanır. Açılış etkinlikleri süresince kesintisiz yayın yapılacak sistem kurulur ve teknik desteği için hazır bulunulur.

Balon Süsleme

İnceleyin

Host ve Hostes Hizmetleri

İnceleyin

Ekipman Kiralama

İnceleyin

Süsleme Organizasyonu

İnceleyin

Profesyonel Açılış Hizmetleri

Ticari Hayatınıza Görkemli Bir Giriş

Açılış organizasyon şirketleri arasında en uygun açılış organizasyon fiyatlarıyla Zirve Organizasyon, açılış sunumları, karşılama, şov ve süslemeleriyle işyeri açılışlarınızı ziyaretçilerinizin vazgeçemeyeceği özel bir davete dönüştürüyor. Açılış organizasyonunuzda sunum ve tanıtıma yönelik tüm detayları profesyonel çözüm ortağınız Zirve Organizasyon'a bırakın. İstanbul açılış organizasyonları içinde en kapsamlı, en uygun bütçeli ve en yüksek memnuniyet sağlayan hizmetleri sağlıyor olmaktan gurur duyuyoruz.

Görkemli bir giriş ile diğer firmalar arasında unutulmayacak bir fark yaratmak istiyorsanız bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Açılış Organizasyonu Balon Süsleme
Açılış Organizasyonu Kokteyl