Faydalı Bilgiler

Masa sandalye kiralama fiyatları

 • Masa sandalye kiralama fiyatları
  13 April, 2020

  Yuvarlak masa kiralama, banket masa kiralama, dikdörtgen masa kiralama, ahşap masa kiralama, plastik masa kiralama, masa kiralama fiyatları, sandalye kiralama fiyatları, Şeffaf sandalye kiralama, Pleksi sandalye kiralama, Napolyon sandalye kiralama, Tiffany sandalye kiralama...

  İstanbul masa ve sandalye kiralama hizmeti veren firmamız organizasyonlarda ihtiyaç duyabileceğiniz masa sandalye kiralama hizmeti için bir çok etkinliklerinizde pratik ve ekonomik çözümler sunuyor. düğün organizasyonu nişan organizasyonu söz kına doğum günü ve bütün organizasyonlarınıza uygun masa sandalye kiralama çeşitleri ile ihtiyaç duyulan sayıda kiralık masa sandalye hizmeti alabilirsiniz.

  MASA SANDALYE KİRALAMA FİYATLARI
  Düğün, nişan, söz, kına, doğum günü, davet, tanıtım lansman, gibi bütün özel günlerinizde temiz ve yıpranmamış Masa sandalye kiralama hizmetini uygun Fiyatlara firmamızdan temin edebilirsiniz. Masa sandalye kiralama fiyatları kiralama yapacağınız malzemenin çeşidine ve adetine göre değişmektedir fiyatlarımıza nakliye ve kurulum dahildir.

  MASA VE SANDALYE KİRALAMA
  Uygun fiyatlara her bütçeye uygun masa sandalye kiralama hizmeti için sizlere çeşitli alternatifli masa ve sandalyeler sunuyoruz tercih edebileceğiniz ekipmanlarımız yuvarlak masa farklı ölçülerde dikdörtgen Masalar kokteyl masaları bistro masaları sandalye olarak Napolyon sandalye kiralama Tiffany sandalye kiralama plastik masa sandalye kiralama ve şeffaf pleksi Napolyon sandalye kiralama seçebileceğiniz başlıca ürünler olarak göze çarpmaktadır.

  EKİPMAN KİRALAMA
  Özellikle Bahçenizde villanızda mülkünüzde ve açık alanlarda yapacağınız etkinliklerde masa sandalye kiralama haricinde bizden bütün ekipman desteği alabilirsiniz ses sistemi dj  catering hizmeti tabak bardak çatal kaşık bıçak mangal ve ızgara servis personelleri servis masaları kısaca bütün isteklerinize cevap bulabirsiniz.

  SÖZ VE NİŞAN ORGANIZASYONU
  Bahçenizde evinizde düzenleyeceğiniz söz ve nişan organizasyonları için uygun Fiyatlara  söz ve nişan masası kiralama hizmeti firmamız tarafından sağlanmaktadır. farklı konseptlerde söz nişan masaları ve misafirleriniz için istenilen sayıda masa ve sandalye kiralama desteği alabilirsiniz.

  MASA SANDALYE KİRALAMA FiYATLARIMIZ

  10 kişilik yuvarlak masa kiralama: 60 TL 

  6 kişilik dikdörtgen banket masa kiralama: TL 40

  Dikdörtgen masa kiralama: 40 TL 

  Plastik masa kiralama: 30 TL 

  Servis masası kiralama: 30 TL 

  Kokteyl masası kiralama: 60 TL

  Bistro masa kiralama: 60TL 

  Nikah masası kiralama: 900 TL 

  Nişan masası kiralama: 1000 TL 

  Söz masası kiralama: 1000 TL 

  Pleksi nikah kürsüsü kiralama: 700 TL 

  Tiffany sandalye kiralama: 10 TL
   
  Napolyon sandalye kiralama 10 TL
   
  Şeffaf pleksi napolyon sandalye kiralama 25 TL

  Pleksi sandalye kiralama 25 TL

  Kolsuz plastik sandalye kiralama 5 TL

  MASA SANDALYE KİRALAMA HİZMETİ VERDİĞİMİZ BÖLGELER
  İstanbul'un bütün ilçelerinde ve çevre iller dahil olmak üzere Hizmet vermekteyiz hizmet verdiğimiz başlıca yerler. Avrupa Yakası masa sandalye kiralama Arnavutköy masa sandalye kiralama Avcılar masa sandalye kiralama Bağcılar masa sandalye kiralama Bakırköy masa sandalye kiralama Bahçelievler masa sandalye kiralama Başakşehir masa sandalye kiralama Bayrampaşa masa sandalye kiralama Beşiktaş masa sandalye kiralama Beylikdüzü masa sandalye kiralama Beyoğlu masa sandalye kiralama Büyükçekmece masa sandalye kiralama Çatalca masa sandalye kiralama Esenler masa sandalye kiralama Esenyurt masa sandalyekiralama Eyüp masa sandalye kiralama Fatih masa sandalye kiralama Gaziosmanpaşa masa sandalye kiralama Kağıthane masa sandalye kiralama Güngören masa sandalye kiralama Küçükçekmece masa sandalye kiralama Sarıyer masa sandalye kiralama Silivri masa sandalye kiralama Sultangazi masa sandalye kiralama Şişli masa sandalye kiralama Zeytinburnu masa sandalye kiralama Anadolu yakası masa sandalye kiralama Ataşehir masa sandalye kiralama Beykoz masa sandalye kiralama Çekmeköy masa sandalye kiralama Kadıköy masa sandalye kiralama Kartal masa sandalye kiralama Maltepe masa sandalye kiralama Pendik masa sandalye kiralama Sancaktepe masa sandalye kiralama Sultanbeyli masa sandalye kiralama Şile Ağva masa sandalye kiralama Tuzla masa sandalye kiralama Ümraniye masa sandalye kiralama Üsküdar masa sandalye kiralama Bahçeşehir masa sandalye Kiralama Hadımköy masa sandalye kiralama Kumburgaz masa sandalye kiralama Selimpaşa masa sandalye kiralama Göktürk masa sandalye kiralama Kemerburgaz masa sandalye kiralama Kilyos masa sandalye kiralama Tekirdağ masa sandalye kiralama Çorlu masa sandalye kiralama Çerkezköy masa sandalye kiralama

  https://zirveorganizasyon.net/masa-sandalye-kiralama/


  İletişim Bilgilerimiz

   0533 025 59 58

   0535 216 72 86

   info@zirveorganizasyon.net 

  Web: https://zirveorganizasyon.net/