>
Ana Organizasyon Hizmetlerimiz

Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Organizasyonu Galerimiz

Kokteyl Organizasyonu İçin Kareler
Kokteyl masası kiralama
Kokteyl masası kiralama
Kokteyl Masası, Bistro Masası Kiralama
Kokteyl Masası, Bistro Masası Kiralama
Mağaza Açılış Kokteyli Organizasyonu
Mağaza Açılış Kokteyli Organizasyonu
Kokteyl Masası İkramlar
Kokteyl Masası İkramlar
Kokteyl Organizasyonu Menüleri
Kokteyl Organizasyonu Menüleri
Kokteyl Organizasyonu Süslemeleri
Kokteyl Organizasyonu Süslemeleri
Kokteyl Organizasyonu Kokteyl Masası, Davetler ve İkram
Kokteyl Organizasyonu Kokteyl Masası, Davetler ve İkram
Kokteyl Organizasyonu Kokteyl Masası Süsleme ve İkramlar
Kokteyl Organizasyonu Kokteyl Masası Süsleme ve İkramlar
Kokteyl Organizasyonu Özel İkramlar
Kokteyl Organizasyonu Özel İkramlar
Kokteyl Organizasyonu Açık Büfe
Kokteyl Organizasyonu Açık Büfe
Kokteyl organizasyonu fiyatları
Kokteyl organizasyonu fiyatları
Kokteyl organizasyonu menüsü
Kokteyl organizasyonu menüsü
Nikah Kokteyl Organizasyonu
Nikah Kokteyl Organizasyonu
Davet ve Organizasyonlar İçin Kokteyl Servisleri

İstanbul Kokteyl Organizasyonları ve Fiyatları

Özel gala ve davet organizasyonlarında kullanılacak bistro masası kiralama ve çeşitli kokteyl hizmetleri ile davetlilerinizi muhteşem bir sunum ve zengin ikramlarla ağırlamak unutulmaz bir kokteyl organizasyonu için çok önemlidir. Karşılama, garson, host ve hostes hizmetleri ile birlikte kokteyl masası kiralama gibi hizmetlerin toplu halde sunulduğu bu organizasyonlar düğün, nikah, gala ve açılışların olmazsa olmazlarıdır.

Eğitimli host ve hostestler, birbirinden leziz menüler ve lezzetli ikramlarla kokteyllere özel catering hizmeti ile kokteyllerinizi eksiksiz bir şölene dönüştürüyoruz. Kokteyl masası süsleme, çiçek süsleme ve balon süslemeleri ile dekorasyonunuz, kokteyl alanı kiralama ile kokteyl yapılacak mekan, catering hizmetleri ile yiyecek ve içeceklerden karşılama için host ve hosteslerle personele kadar a'dan z'ye kokteyl hizmetlerini Zirve Organizasyon'da bulabilirsiniz. Ayrıca ışık konfeti ve volkan show gibi gösteirlerle de kokteyllerinize renk katabiliriz.

Birbirinden lezzetli menüler ve farklı tipte davet ve organizasyon için kişi sayısına göre fiyatlarla her türlü paket seçeneğini sayfamızdaki Kokteyl Organizasyonu Menüleri kısmından inceleyebilirsiniz.

Açılış Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Masası Kiralama

Kokteyl masası kiralama ve süsleme, mekan süslemeleri ile mağaza ve iş yeri açılışlarınız kokteyl organizasyonları ile taçlanmış olur. Açılış organizasyonunu en iyi tamamlayan organizasyon çeşidi kokteyl hizmetleridir.

Kokteyl vereceğiniz alanın süsleme ve düzenlemelerini kokteylinizin ruhuna en uygun şekilde geçrekleştirmemizin yanında kokteyl masalarının her birini en şık ve en seçkin şekilde tedarik ediyor ve sizler için düzenliyoruz. Renk renk ve çeşit çeşit çiçeklerle, tül süsleme çalışmaları ve tabi ki balon süsleme hünerlerimizi sergilediğimiz çalışmalarımız sonucu kokteyl alanınız seçkin ve göz alıcı bir davete hazır hale gelecektir.

Kokteyl masası fiyatları kadar önemli bir diğer detay da kokteyl masası süslemedir. Mekanın dekorasyonuna ve organizasyonun atmosferine en uygun şekilde süslenmiş kokteyl masaları etkinliğin ruhuna büyük oranda canlılık katar. Tül süsleme ve çiçek süsleme organizasyonu da bunun bir parçasıdır.

Bistro Masası Kiralama

Açılış, davet ve kokteyllerin nezih ve seçkin bir nitelik kazanması için bistro masa kiralama hizmetleri çok büyük öneme sahiptir. Bistro masaları, yüksek ve hızlı servisler için kullanıma uygun tipte masalardır. Fuar, lansman ve resepsiyon gibi özel organizasyonlarda ayrıcaklıklı bir atmosfer inşa etmek için tercih edilir.

Daha özel konseptte açılış kokteyli organizasyonlarında tercih edilen bistro masa fiyatlarında en cazip ve uygun fiyatlar Zirve Organizasyon tarafından sağlanmaktadır. Bistro masa kiralama istanbul için en tercih edilen organizasyon firması olmanın gururunu yaşıyoruz.

Catering Hizmetleri ile Ziyafet

Kesintisiz ikramların yayında lezzetli yemekler, ara sıcaklar ve açık büfe hizmetinin de seçenek oalrak yer alabildiği kokteyl catering hizmetimiz ile kokteyliniz bir ziyafet haline getireceğiz. Zirve organizasyon hünerli ekibinin ellerinden çıkan ve tüm menüsünü size özel olarak planladığı enfes yemekleri ile catering hizmetleri konusunda iddialıdır.

Çeşit çeşit kokteyl menüleri, ekstra menüler ve prolange menüler sunuyoruz.

Davet Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Davet Organizasyonu ve Hizmetleri

Davet ve resepsiyonlarınızda kokteyl hizmetleri için profesyonel bir firma ile çalışmak davetiniz için en önemli detaydır. Çünkü davetlilerin en iyi şekilde ağırlanması için bir davet organizasyonunun yiyecek,içecek, karşılama, servis ve çeşitli sunumlarla zenginleştirilmesi gerekir. Kokteyl davet organizasyonu gala, lansman, toplantı ve sergilerde en çok tercih edilen kokteyl organizasyonu türüdür. Tercihe göre kapalı veya açık ya da yarı açık ortamlarda mekanın türüne göre süsleme ve hizmetlerimizi de çeşitlendirmekteyiz.

Kokteyl Masaları, Süsleme, Mekan Süslemeleri

Kokteyl vereceğiniz alanın süsleme ve düzenlemelerini kokteylinizin ruhuna en uygun şekilde gerçekleştirmemizin yanında kokteyl masalarının her birini en şık ve en seçkin şekilde tedarik ediyor ve sizler için düzenliyoruz. Renk renk ve çeşit çeşit çiçeklerle, tül süsleme çalışmaları ve tabi ki balon süsleme hünerlerimizi sergilediğimiz çalışmalarımız sonucu kokteyl alanınız seçkin ve göz alıcı bir davete hazır hale gelecektir.

Karşılama ve Servis Personeli, Host ve Hostesler

Davetlilerinizi sıcak ve ilgili şekilde karşılayacak ve ev sahipliğinizi perçinleyecek karşılama personelimiz kokteyl boyunca hazır bulunacaktır. Eğitimli garsonlarımız ikram ve servisleri sistemli bir şekilde yapacak, host ve hosteslerimiz sizin adına davetlilerinizi ağırlama görevinde yer alacaklardır. Sıcak ve soğuk içecek ikramları, kanepe, pasta, ekler gibi tatlı ikramları ve

Kokteyl Ekipman Kiralama Hizmetleri

Kokteyl ve bistro masalarla sıırlı kalmayıp DJ kabini, canlı dj performansı yanında ses ve ışık sistemleri, güçlü ve temiz ses veren hoparlörler ile istediğiniz türde müzik yayınına da ekipman kiralama hizmetlerimiz ile ortam sağlıyoruz. Bardak, tabak ve eksiksiz servis ekipmanları hizmetinize sunuyor ve süslemeden sunumlara ve tüm özel dekorlara kadar ekipman temini açısından zengin bir yelpaze sunuyoruz.

Kokteyl İkramları

Soğuk ve sıcak ikramlar, atıştırmalıklar ve ara sıcaklar ile davetlilerinizin hem açlığını yatıştırmaları hem de lezzetli sunumlarla en iyi şekilde ağırlanmalarını garantiye alıyoruz. Üstelik kokteyl ikram fiyatlarımız en iyi kalitede ürünleri sunmamıza rağmen en uygun seviyelerdedir.

Nikah Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Süslemeleri

DÜğün, nişan ve kına gibi özel günleriniz için kokteyl nikah süslemeleri hizmetinizdedir.

Fotoğraf ve Video Çekimi, Ses Sistemi ve Müzik Yayını

Kokteylinizdeki enstantaneleri ve güzel anları profesyonel şekilde fotoğraflayacak ve sizin için düzenleyeceğiz. Ses sistemi kiralama ve tedariği ardından kokteyl mekanına kurulumunu gerçekleştirecek ve kesintisiz yayına hazır olacağız. Kokteyl boyunca davetinizin tema ve karakteristiğine uygun müzik yayınını ile aksatmadan devam ettireceğiz. Ayrıca isteğinize göre canlı müzik grupları da organize ediyoruz.

Işık, Konfeti, Volkan Şov ve Çeşitli Özel Şovlar

Kokteylinizi planlarken davetlilerinizi hayran bırakacak özel şovlar ve etkinlikler düzenlemek en çok keyif duyduğumuz ve yaratıcılığımızı ortaya koyduğumuz aşamadır. Konfeti, ışık ve volkan şov bu alanda en çok tercih edilen şovlarımızdandır. Ayrıca özel sürprizlerimize de hazır olun.

Özel Kokteyl Menüleri

Kesintisiz ikramların yayında lezzetli yemekler, ara sıcaklar ve açık büfe hizmetinin de seçenek oalrak yer alabildiği catering hizmetimiz ile kokteyliniz bir ziyafet haline getireceğiz. Zirve organizasyon hünerli ekibinin ellerinden çıkan ve tüm menüsünü size özel olarak planladığı enfes yemekleri ile catering hizmetleri konusunda iddialıdır.

Kokteyl Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Kokteyl Nedir ve Nasıl Organize Edilir

Bir kokteyl Organizasyon hizmeti söz konusu olduğunda nelere dikaat etmelisiniz sorusunu ciddiyetle ele almanız gerekir. İlk etapta düşünmeniz gereken en önemli kriter profesyonel bir çözüm ortağı bulma gerekliliğinizi kısa sürede ççzmenizdir. Bunun için tecrübeli ve güven verici bir organizasyon firması ile çalışmanız yapabileceğiniz en iyi şeydir.

Karşılama ve sunumlar için görevli personelin kalifiye olması ve uzmanlığı diğer bir önemli kriterdir. Host ve hosteslerin prezentabl, güleryüzlü, enerjik ve işine hakim olması, catering hizmeti için görevli aşçı ve hizmetliler ile garson ve servis elemanlarının da uzmanlıkları iyi bir hizmet almanız için önemli noktalardır. İkram ve yemeklerin malzeme kalitesi ve tazeliği de hem sağlığınız hem de misafirlerinizin memnuniyeti açısından elzemdir.

Kokteyl süslemeleri söz konusu olduğunda malesef davetin ruhuna, eğer bir firma için yapılıyorsa firmanın marka kimliğine ve mekanın mimari ve dekoratif özelliklerine dikkat etmeden ezberden ve hazır süslemelerle yapılan kokteyl organizasyonları bu açıdan sönük kalmaya mahkumdur. Bu alanda mekana, ambiyansa, davetli kitleye ve anın ruhuna uygun dekorlar, süslemeler ve özel dokunuşlar çok önemlidir.

Mağaza Açılış Kokteyli
Davet Kokteyl Süslemeler