Faydalı Bilgiler

Maslak Kasrı'nda düğün ve nikah organizasyonu

 • Maslak Kasrı'nda düğün ve nikah organizasyonu
  18 Ekim, 2020

  maslak kasrı düğün organizasyonu, maslak kasrı nikah organizasyonu, maslak kasrı düğün töreni, maslak kasrı nikah töreni, maslak kasrında düğün organizasyonu

    Maslak kasrı düğün organizasyonu

  Milli saraylarımızdan maslak kasrında zeynep hanım ve can beyin nikah organizasyonu merasimini gerçekleştirdik. Verdiğimiz hizmetler napolyon sandalye kiralama  saray vazo gelin yolu yapay çiçeğiyle, platform sahne kurulumu, arka tag çiçeği bando takımı ses sistemi dj pleksi nikah kürsüsü ve çiçeği bu hizmetlerimizin yanı sıra isteğiniz doğrultuda çözümler sunuyoruz 10 kişilik  yuvarlak masa, banket masa kiralama, catering hizmeti Servis personelleri ve ekip ekipman olarak sizlere çözümler sunuyoruz. çok daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

   Maslak kasrı nikah organizasyonu

  Maslak Kasrında gerçekleştirmek istediğiniz düğün organizasyonu veya nikah organizasyonu için bizden ihtiyaç duyulan bütün malzemeleri temin edebilirsiniz. Başlıca hizmet verdiğimiz  masa sandalye kiralama hizmeti gelin yolu çiçeğiyle, platform, nikah kürsüsü, ses sistemi, veya bando takımı hizmeti kısacası maslak kasrında yapmak istediğiniz düğün organizasyonu veya nikah organizasyonu için ihtiyaç duyulan bütün malzemeleri ekip ekipmanı şirketimiz tarafından temin ediyor yerinde kurulum dahil hizmet veriyoruz. çok daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

  http://zirveorganizasyon.net/organizasyon-hizmetleri/ana-organizasyonlar/dugun-organizasyonu.html


  iletişim Bilgilerimiz

  0533 025 59 58 

  0535 216 72 86 

  info@zirveorganizasyon.net 

  http://zirveorganizasn.net