Faydalı Bilgiler

Kokteyl Organizasyonu Fiyatları | İstanbul Kokteyl Organizasyonu​​​​​​​

 • Kokteyl Organizasyonu Fiyatları | İstanbul Kokteyl Organizasyonu​​​​​​​
  27 Nisan, 2022

  Kokteyl organizasyonu fiyatları, Nikah kokteyl organizasyonu, Açılış Kokteyl organizasyonu, Davet Tanıtım Lansman için Kokteyl organizasyonu, kokteyl masası kiralama, bistro masa kiralama, kokteyl menüleri, kokteyl organizasyonu nasıl yapılır

  KOKTEYL ORGANİZASYONU FİYATLARI
  İstanbul kokteyl organizasyonu hizmetleri kapsamında şirketimiz kokteyl organizasyon ile ilgili detaylı planlı ve kapsamlı bir şekilde hizmet vermektedir. kokteyl organizasyonu hizmetleri davet nikah açılış tanıtım lansman ve daha birçok etkinlik için kokteyl organizasyonu yapılmaktadır. Kokteyl organizasyonu için istekleriniz doğrultusunda hazırlayacağımız menü harici sizlere sunacağımız en çok tercih edilen kokteyl menülerinide tercih edebilirsiniz.

  AÇILIŞ KOKTEYL ORGANİZASYONU
  Açılış kokteyl organizasyonu için davetlileriniz ve misafirleriniz için kokteyl organizasyonu mu planlıyorsunuz şirketimiz bu konuda sizlere kapsamlı bir hizmet vermektedir. süslenmiş kokteyl bistro masalar servis masaları kokteyl menüleri servis personelleri ses sistemi dj ve dilerseniz balon süsleme üçlü Trio grubu gibi bir çok konuda profesyonel hizmet vermekteyiz.

  KOKTEYL ORGANİZASYONU MENÜ FİYATLARI VE İÇERİĞİ
  Kokteyl organizasyonu fiyatları tamamen istekleriniz doğrultusunda hazırlayacağımız menüye göre belirlenmektedir. her bütçeye uygun çok çeşitli seçeneklerimiz mevcuttur. Kokteyl organizasyonu menü çeşitlerini başlıca saymak gerekirse
  Karışık kanepeler, mini sandviçler, lokmalık sigara böreği, tatlı tuzlu kuru pastalar, çikolatalı ekler, meyveli tortoletler, Lüks kuruyemiş ve cips 
  İçecekler meyve suyu çeşitleri vişne, şeftali, portakal, kayısı, karışık meyve suyu, Cola - Fanta - su - sıcak içecek servisi için çay ve kahve semaveri. Bay bayan servis personelleri karşılama hostesleri ses sistemi dj hizmeti açılış ve tanıtım için balon süsleme hizmetleri ve daha birçok hizmet. Detaylı bilgi ve rezervasyon için iletişime geçebilirsiniz.

  KOKTEYL ORGANİZASYONU İÇİN KOKTEYL BİSTRO MASA KİRALAMA
  Kokteyl organizasyonlarınızın en önemli ayrıntısı kokteyl ve bistro masalardır. süslenmiş kokteyl masaları siyah örtülü beyaz örtülü çok çeşitli tül bağlamaları alternatifleri ile konseptinize uygun kurumlarımız ile etkinliklerinizi çok daha şık ve görkemli hale getiriyoruz.

  NİKAH KOKTEYL ORGANİZASYONU
  Nikah kokteyl organizasyonu mu planlıyorsunuz Nikah kokteyl organizasyonu için dilerseniz kendi bahçenizde veya istediğiniz her noktaya A'dan Z'ye kurulum yapabiliriz. kokteyl organizasyonu harici nikahın kıyıldığı nokta için pleksi nikah kürsüsü arka tak çiçeğide kiralayabilisiniz. misafirleriniz için kokteyli bistro masalar dilerseniz oturmak isteyen misafirleriniz için dikdörtgen masalar yuvarlak masalar sandalyeler kısacası hayal ettiğiniz nikah kokteyli için tek bir noktadan Zirve organizasyon dan bütün ekipmanları temin edebilirsiniz.

  AÇILIŞ KOKTEYL ORGANİZASYONU
  Hayalini kurduğunuz işyerinizin açılışı için kokteyl organizasyonumu yapmak istiyorsunuz. işte Zirve organizasyon Bu noktada sizlere profesyonel bir hizmet veriyor davetlileriniz ve misafirleriniz için istekleriniz doğrultusunda kokteyl menüleri servis personelleri çeşitli süslemeler balon bayrak şerit süslemesi süslenmiş kokteyl masaları tabak bardak çay ve kahve semaveri ses sistemi dj hizmeti kısacası ihtiyaç duyulan herşey. size özel hazırlayacağımız kokteyl menüleri ve detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz. 

  KOKTEYL ORGANİZASYONU NASIL YAPILIR
  Kokteyl organizasyonu nasıl yapılır noktasında sizlere çok çeşitli seçenekler sunuyoruz. öncelikle yapacağınız etkinlik ilgili bilgi alışverişinde bulunduktan sonra nikah, tanıtım, davet, lansman, açılış kokteyli için sizlere bilgi verdikten sonra detaylı bir şekilde yapmak istediğiniz kokteyli planlıyoruz. kokteyl organizasyonu en ince ayrıntısına kadar planlı yapılması gerekiyor Bu doğrultuda yıllardır sektörde tecrübeli Zirve Organizasyon sizlere en uygun konsepti belirlemektedir.

  iletişim Bilgilerimiz

  0533 025 59 58 

  0535 216 72 86 

  info@zirveorganizasyon.net 

  https://zirveorganizasyon.net/