>
Kokteyl Organizasyon Detayları

Kokteyl Masası Kiralama

Kokteyl Masası Kiralama Galerimiz

Kokteyl Masası Kiralama İçin Kareler
Kokteyl masası kiralama
Kokteyl masası kiralama
Kokteyl masası kiralama fiyatları
Kokteyl masası kiralama fiyatları
İstanbul Kokteyl masası kiralama
İstanbul Kokteyl masası kiralama
İstanbul Kokteyl masası kiralama fiyatları
İstanbul Kokteyl masası kiralama fiyatları
Kokteyl Masası Kiralama İstanbul
Kokteyl Masası Kiralama İstanbul
Uygun Kokteyl Masası Kiralama
Uygun Kokteyl Masası Kiralama
Kokteyl Masası
Kokteyl Masası
Kokteyl masası kiralama Avrupa yakası
Kokteyl masası kiralama Avrupa yakası
Lake bar masası kiralama
Lake bar masası kiralama
kokteyl masası kiralama
kokteyl masası kiralama
Açılış ve Davetler İçin Kokteyl ve Bistro Masaları

İstanbul Kokteyl ve Bistro Masa Kiralama

Açılış ve nikahlar, davet, gala ve lansmalarda olmazsa olmaz ve en başta gelen ekipmanlar kokteyl ve bistro masalarıdır. Bu masalar ile misafirleriniz muazzam ikramlar ve özel sunumlarla konuk edilmekte ve bu sayede mağazanıza müşteri çekmekte ve konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamakta büyük bir aşama katetmiş olursunuz. Kokteyl masaları, ekipman kiralama hizmetlerinin temel taşlarıdır diyebiliriz.

Bir davet organizasyonunun en akılda kalıcı ve unutulmaz bir deneyim yaşatması için kokteyl masası hazırlama kriterleri önem arz etmektedir. Masalar daveitn niteliğine ve mekanın mimarisine uygun şekilde seçilmeli, dekore edilmeli ve süslenmelidir.

Pek çok organizasyonda bu kadar çok kriteri yerine getiren bir ekipman için uygun bütçeleri sunmak her organizasyon firmasının altından kalkabileceği bir durum değildir. Bu yüzden kokteyl masası kiralama fiyatları firma oalrak en çok önem verdiğimiz noktalardandır.

Kokteyl Masası Kiralama ve Fiyatları

Kokteyl Masası Kiralama

İyi bir kokteyl organizasyonu asla kokteyl masaları ve kokteyl masa kiralama hizmetleri olmadan düşünülemez. Süslemeleri, ikramları ve pratik servis imkanları ile açılış ve davetlerde ziyaretçi ilgisi uyandıran önemli bir ekipman ve aynı zamanda aksesuardır.

Kokteyl davet organizasyonunda dikkat etmeniz gereken ve listenizin en tepesinde değerlendirmeniz gereken kokteyl masaları çiçek süslemeleri ve tül süslemeler ile dekore edilmektedir. Bunların yanında balon süslemede yaratıcı çalışmalarla kokteyl masaları bambaşka bir çehre almaktadır.

Tüm bu hizmetler İstanbul Kokteyl Organizasyonu denildiğinde trend niteliği kazanmış revaçta uygulamalardır. Organizasyon ortamının ambiyans ve atmosferine elverişli şekilde dekore edilen kokteyl masaları davetlerinize coşku katacaktır.

Bistro Masası Kiralama

Galalar, lansman ve sergilerin vazgeçilmez ekipmanları ve aynı zamanda şık bir dekorasyon öğesi olan bistro masaları kokteyl davet organizasyonlarının vazgeçilmezlerindendir. Bistro masası kiralama hizmetleri başlı başına bir organizasyon hizmeti olması yanında özel ve seçkin niteliğe sahip etkinliklerde bistro masaları başlıca ekipman arasında kullanılmaktadır.

Yüksek yapıda olan ve ayakta servis imkanı sunan bistro masaları, hızlı ve pratik ikram servisi olanağı da yaratır. Bu yapılarıyla gala ve sergi açılışlarında tercih edilirler. Ayrıca fuarlarda da yüksek meblağlarda sipariş edilerek en uygun bistro masası fiyatları ortaya çıkmış olur.

Pek çok açılış kokteyli etkinlikleri için bistro masa kiralama hizmetleri sunulmaktadır. Piyasadaki en kaliteli ekipman en uygun fiyatlarla Zirve Organizasyon tarafından sunulmaktadır. Zirve Organizasyon, Bistro masa kiralama İstanbul bölgesi için tercih edilen bir tedarikçi ve organizasyon firmasıdır.

Kokteyl Masası Süsleme

Kokteyl masaları açılış süslemelerinde kullanılmak üzere süslenmekte ve dekore edilmektedir. Kokteyl ve bistro masaları tül süsleme, çiçek süsleme ve masa üzerinde balon süsleme ile zevkli süsler ve dekorlar oluşturmaktadır. Açılış ve davetlerde sükse yapacak, ihtişamlı bir görsellik için masaların konsepte uygun olarak dekore edilmesi önemlidir. Bu sebeple bistro masası süsleme çalışmaları yapılmaktadır.

Kokteyl Masası Fiyatları

Bu kadar önemli bir ekipman bütçeyi de düşündüreceği için Zirve Organizasyon en uygun kokteyl masası fiyatlarını sağlayarak hizmet anlayışını pekiştirmektedir. Uygun fiyatlar sağlanırken malzeme kalitesi, süslemelere gösterilen özen ve işçilik gibi detaylardan da ödün vermemekteyiz.

KOKTEYL MASASI KİRALAMA FİYATLARI
Kokteyl masası kiralama
, dikdörtgen masa kiralama, servis masası kiralama, bar masası kiralama

kokteyl masası kiralama örtülü ve tül bağlamalı 150 TL

bistro masa kiralama örtülü ve tül bağlamalı 150 TL

bar sandalyesi kiralama 70 TL

bar taburesi kiralama 70 TL

bistro sandalye kiralama 70 TL

Lake bar masası kiralama 500 TL

Dikdörtgen servis masası kiralama 150 TL

KOKTEYL MASASI KİRALAMA & LAKE BAR MASASI KİRALAMA
Kiralık kokteyl masaları bir çok etkinlikte sıkça tercih edilmektedir. kokteyl masası kiralama hizmeti bistro masa kiralama bir diğer adıyla bar masası kiralama ve bar sandalyesi bistro sandalye bar taburesi ile kombin yapılmaktadır. Zirve Organizasyon olarak çok çeşitli ürün yelpazesiyle ekipman kiralamada İstanbul’un önde gelen şirketlerinden biri olarak hizmet vermekteyiz. kokteyl masası kiralama fiyatları seçeceğiniz ürünün çeşitine modeline adetine göre değişkenlik göstermektedir. Özellikle açılış tanıtım lansman kokteyl parti ve bir çok etkinlikte kokteyl masası kiralama ve bistro masa kiralama hizmeti ihtiyacı duyulmaktadır. Zirve Organizasyon istediğiniz sayıda istediğiniz renkte Örtülü olarak veya örtüsüz olarak alternatifli 
Ürün kiralama hizmeti sunmaktadır.

İSTANBUL KOKTEYL MASASI KİRALAMA HİZMETİ
İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası başta olmak üzere bir çok noktaya kokteyl masası kiralama hizmeti ve ekipman kiralama hizmeti vermekteyiz. organizasyonlarda ihtiyaç duyabileceğiniz bütün ekipman kiralama ile zirve organizasyon güvencesiyle profesyonel bir destek alabilirsiniz. dilerseniz organizasyonunuzu birlikte planlıyor en küçük ayrıntısına kadar detaylandırıp baştan sona organizasyonu  üstleniyoruz. Zirve Organizasyon bir çok kokteyl organizasyonunda ve organizasyon hizmetleri adı altında bir çok etkinliğe imza atmıştır sadece kokteyl masası kiralama hizmeti vermiyoruz.organizasyonla ilgili ekipman kiralamada ihtiyaç duyabileceğiniz bütün malzemelerin kiralama hizmetini veriyoruz. detaylı bilgi ve rezervasyon için lütfen iletişime geçiniz.